top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraLadyLiberty

15.06.2023 r. TSUE potwierdził wiedzę i trwanie w mądrości Frankowiczów

TSUE w dniu dzisiejszym potwierdził, to co od dawna Frankowicze wiedzieli i zdecydował, że JEST OTWARTA DROGA, by konsument oprócz zwrotu pieniędzy zapłaconych na podstawie nieważnej umowy, zgodnie w wykładnią prawa krajowego, może żądać rekompensaty pod warunkiem poszanowania celów Dyrektywy 93/13.


Bank NIE MA PRAWA do dodatkowego wynagrodzenia, gdyż przedsiębiorca nie może czerpać korzyści gospodarczych z sytuacji powstałej na skutek własnego BEZPRAWNEGO działania.


I nasz punkt widzenia dla tych co sieją ferment nie rozumiejąc kompletnie zagadnienia lub rozumieją, gdyż są na garnuszku banksterki i powtarzają cyt. "...jakby frank był za 1 zł, to też byście walczyli...". Ignorancie, odpowiedz sobie na pytanie... czy jak jest popełnione przestępstwo np. gwałt, to będziesz debatował czy zgłaszać, bo przestępca był przystojny, wysportowany, drogich perfum użył, czy jednak zgłaszasz to co ciebie spotkało, liczysz na wsparcie i pomoc, a następnie oczekujesz SPRAWIEDLIWOŚCI od instytucji do tego powołanych.


I pamiętajmy, bo to dawno w przestrzeni medialnej się rozmyło, Frankowicze przez lata byli nazywani dłużnikami, licytowane były za ułamek wartości ich nieruchomości... też byłam w tym "zacnym gronie", ale miałam w sobie determinacją, jednak jak to w życiu nic "za darmo", - w gratisie dostałam ciężki zawał serca i jestem na lekach do końca życia, nie mając 50 lat. Byli też ludzie o innej konstrukcji psychicznej, dziś ich nie ma wśród nas, ale pamiętam ich ostatnie pożegnanie. Nie sztuką jest zanieść wiązankę na pogrzeb, pogadać i zapomnieć, sztuką jest być po jedynej właściwej stronie, szerzyć wiedzę, gonić ignorantów cyt. "...kredyt się bierze w walucie jakiej się zarabia...", powiedz to tym co mają "uczciwe złotówkowe" kredyty.

Po wyroku TSUE z dnia 15.06.2023 r. idziemy po sprawiedliwość, poprzednie wyroki to była walka o dach nad głową... CZYŚCIMY TEN SYF!


24 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


留言功能已關閉。
bottom of page