top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraLadyLiberty

Dla kogo JESTEŚMY ? Dla kogo NIE JESTEŚMY ?

Oddłużanie jest proste, ale nie łatwe. Na STARCIE oddłużania wszystkie informacje powinny "leżeć na stole". Ponad 90% zgłaszających się do nas osób kłamie, chce wzbudzić litość i wymusić usługi, chce uzyskać korzyści ze swojej "krzywdy". Dlatego celem rozwiania wszelkich wątpliwości oraz z szacunku dla naszej przestrzeni czasowej i naszego zdrowia, powstał ten post.


JESTEŚMY SKUTECZNI. Osobom gotowym na zmianę, ZMIENIAMY ŻYCIE na wartościowe i pożyteczne, na ŻYCIE BEZ DŁUGÓW i KREDYTÓW, bez trosk o przetrwanie, bez komorników i bez strachu o dach nad głową. Będziemy przy Tobie w trudnych chwilach i procesach. Wiemy, że momentami będzie cholernie TRUDNO, bo PRAWDA jest TRUDNA, zwłaszcza na początku drogi.


TY i MY to RANDKA GOTOWOŚCI Z OKAZJĄ, TY powinieneś być gotowym/gotową NA ZMIANY, a MY jesteśmy TWOJĄ OKAZJĄ.


DLA KOGO JESTEŚMY 24/7? Dla PRAWDZIWYCH, optymistycznych, dzielnych, pogodnych, zaradnych, konsekwentnych w działaniu, planujących w dłuższej perspektywie, kochających siebie i życie, dbających o swoje zdrowie. WITAMY wolontariuszy, dawców krwi, a jeśli miałeś ten ogromny przywilej zostać dawcą szpiku, będziemy na drodze sądowej "gryźć za Ciebie piach".


DLA KOGO NIE JESTEŚMY? Dla KŁAMCÓW, pijawek, zorientowanych na wszelkie możliwe zasiłki i darmową pomoc, roszczeniowych, chwiejnych emocjonalnie, niedecyzyjnych i niesamodzielnych, nie patrzących na życie w dłuższej perspektywie, konsumpcjonistów, miotających się i nie przewidujących konsekwencji swoich czynów, z nieuregulowanymi alimentami, obarczających winą za swoją sytuację osoby trzecie (w tym np. męża nie żyjącego od 10 lat) i ci "partnerzy/partnerki"... - to dopiero DRAMAT!


ŻYCIE może i powinno być NORMALNE, znośne, różnorodne, ale nie trzeba akceptować nędzy i taszczyć dziadostwa, przekazując je z pokolenia na pokolenie. Środowisko w jakim żyjemy jest najważniejsze, edukacja w siebie, terapia... słabo się słucha od osoby palącej, że nie stać jej na terapię komercyjną, a na tatuaż i papierosek zawsze jest, a terapeuta to kosmita. ZACZNIJCIE SIĘ EDUKOWAĆ I CZYTAĆ książki!


PIENIĄDZE BIORĄ SIĘ Z PRACY, dla wielu będzie to zaskoczeniem, że to tutaj przeczyta. Jednak proszę uwierzyć - ludzie są ZASKOCZENI tym FAKTEM. 1000 razy słyszeliśmy po pytaniu... GDZIE SIĘ PODZIAŁY PIENIĄDZE? - Milczenie a pokrótce np. "Nie byłam w tropikach, nawet nad polskim morzem" - a szkoda, bo świat jest piękny, podróże kształcą, poszerzają horyzonty. Zakup domu na środku pola lub mieszkanie w województwie / miejscu, gdzie nie ma pracy a nabrane 500 tys. zł kredytów, kilka kart kredytowych i limity odnawialne... to jakie będą tych działań konsekwencje? KAŻDY z zadłużonych na początku współpracy z nami ma TV kablową, zazwyczaj pakiet premium - traktują to jak tlen...


Prowadzenie setek rozmów z potencjalnymi Przyjaciółmi i Podopiecznymi Fundacji pozwoliło nam poznać dobrze profil osoby zadłużonej, jej osobowość, cele i marzenia, ale też nawyki. Nie działają na nas łzy, histerie i opowieści niepoparte dokumentami, a JEDYNIE DETERMINACJA i CHĘĆ ZMIANY. W przypadku skomplikowanej sytuacji ZAWSZE będziemy prosić o dodatkowe dokumenty do analizy.


Nie trzeba emigrować, nie trzeba studiować, aby godnie żyć, ALE DOBRZE jest BYĆ FACHOWCEM (np. florystką, kosmetyczką, spawaczem, hydraulikiem, elektrykiem, cukiernikiem, glazurnikiem, fryzjerem, kierowcą z pełną gamą uprawnień) i CIĄGLE SIĘ ROZWIJAĆ. Warto być trudno zastępowalnym, wtedy będziesz godnie żył.WIEDZ!

PRAWO JEST JAK PŁOT - "Wąż się prześliźnie, tygrys przeskoczy, a krowa patrzy na ogrodzenie".

NIE MA ZŁYCH DECYZJI, SĄ TYLKO RÓŻNE KONSEKWENCJE.
328 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page