top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraLadyLiberty

Konto w EPU oraz w portalu apelacyjnym to KONIECZNOŚĆ

W dzisiejszych czasach, gdzie „przekręt” goni jeszcze większy „przekręt” a uczciwość schodzi na dalszy plan, posiadanie konta w EPU, czy w Portalu Informacyjnym Sądów Powszechnych (tzw. portal apelacyjny) to konieczność! Każdy pełnoletni obywatel powinien je mieć, tak jak maila, konto w banku, czy konto na portalu społecznościowym.


Rejestracja zarówno w EPU, jak i w portalu apelacyjnym jest całkowicie bezpłatna.


Po dokonaniu pełnej rejestracji w obu portalach, możesz całkowicie panować nad tym, co dzieje się z Twoimi sprawami w Sądach. Możesz sprawdzić kto i o co Ciebie pozwał, czy został wskazany prawidłowy Twój adres zamieszkania, jak również jakie aktualnie sprawy wobec Ciebie się toczą. Dzięki temu możesz działać znacznie szybciej i skuteczniej, oszczędzając przy okazji sobie niepotrzebnych nerwów. Możesz też znacznie wcześniej przygotować się organizacyjnie do obrony i obrać właściwą strategię procesową wraz ze swoim pełnomocnikiem "przewodnikiem".


Posiadanie dostępu do spraw daje Tobie również szansę na wyprzedzenie przyszłych ewentualnie działań ze strony komornika (zajęcie kont bankowych, wynagrodzenia za pracę, rentę czy emeryturę), a nawet powrót do spraw prawomocnie już zakończonych, tzw. powództwo przeciwegzekucyjne.


UWAGA! Czy warto posiadać konto w EPU, czy w portalu apelacyjnym? Oczywiście, że TAK.


34 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page