top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraLadyLiberty

W oczekiwaniu na sądny dzień dla banków... - wyrok TSUE już 15.06.2023 r.

Zaktualizowano: 15 cze

To już jutro... TSUE wyda wyroki w sprawie dwóch istotnych zapytań dotyczących kredytów frankowych. Chodzi o wynagrodzenia za korzystanie z kapitału (sygn. C-520/21) oraz udzielenia sądownych zezwoleń na wstrzymanie spłaty rat (sygn. C-287/22) .


W końcu sprawiedliwości stanie się zadość... Fundacja "Lady Liberty" od ZAWSZE po jednej i właściwej stronie... PO TWOJEJ STRONIE konsumencie, kredytobiorco.

SERDECZNOŚCI i ŚCISKAMY STOWARZYSZENIE STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU, Mecenasów z Forum Prawników Finansowych oraz specjalne ukłony dla Mecenas Barbary Garlacz - za wygrane sprawy, za edukację prawników i Sędziów, za bycie absolutnie niezłomną. Według nas nikt tyle pożytecznego nie zrobił dla Frankowiczów w Polsce.


Tu apel do Frankowiczów, którzy jeszcze są przed jedyną właściwą decyzją, przed procesem Sądowym, korzystajcie ze sprawdzonych fachowców. NIGDY nie wiesz, czy Twoja sprawa nie trafi przed oblicze Sądu Najwyższego, niewielu sobie z tym poradzi, a przekonasz się o tym jak telefon Twojego wybrańca zacznie milczeć...


I nie dajmy się podzielić, uwierz Polko i Polaku, choć w chwili obecnej może nie masz kredytu ani pożyczki, to też jesteś Frankowiczem..., to dzięki Frankowiczom nastał porządek i regulacje w przepisach dla konsumentów.


Kierownik Fundacji "Lady Liberty" w Sądzie Apelacyjnym w Warszawie.


11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page