top of page
Brak rezerwacji. Sprawdź później.

Jak skorzystać z konsultacji?

Fundacja umożliwia skorzystanie z konsultacji, która odbywa się przez telefon. Dzięki takiej formie każda osoba posiadająca potrzebę porozmawiania, wsparcia, pomocy lub uzyskania porady dotyczącej wyjścia ze spirali zadłużenia, ma możliwość skontaktowania się z nami telefonicznie.

Oferowana konsultacja możliwa jest w każdy wtorek, środę i czwartek w godz. od 14:00 do 16:00. Oznacza to, że w każdym tygodniu dostępnych jest 12 sesji po 30 minut z uwzględnieniem marginesu czasowego wynoszącego +/- 5 min.

By konsultacja telefoniczna mogła się odbyć, prosimy o dobrowolne wsparcie Fundacji dowolną kwotą na co najmniej 24h przed wybranym terminem, w sposób wskazany poniżej.

Dostępne terminy i symbole konsultacji?

terminy i symbole konsultacji.JPG

Jak to działa?

Krok 1:

Wybierz dogodny dla siebie termin konsultacji a następnie wykonaj przelew w sposób wskazany poniżej, co najmniej 24h przed wybranym terminie.

 

Odbiorca przelewu:                        Fundacja Wsparcia i Pomocy Zadłużonym "Lady Liberty"

Nr rachunku:                                   30 1090 1753 0000 0001 4367 9639

Tytuł przelewu:                               darowizna, imię, symbol terminu konsultacji, Twój nr telefonu do kontaktu

                                            np.         darowizna, Luiza, B8, 123-456-789

Krok 2:

Na wskazany przez Ciebie w tytule przelewu numer telefonu otrzymasz potwierdzenie terminu konsultacji. Jednocześnie, numer telefonu z którego otrzymasz potwierdzenie będzie numerem, który się z Tobą skontaktuje w dniu konsultacji.

Krok 3:

W wybranym przez Ciebie terminie, z uwzględnieniem marginesu czasowego wynoszącego +/- 5 min, skontaktuje się z Tobą telefonicznie przedstawiciel Fundacji. W przypadku trzykrotnego nie odebrania przez Ciebie połączenia, termin konsultacji przepada.

Jak przygotować się do konsultacji?

  • Przed konsultacją zastanów się i przemyśl schemat pytań, tak aby o wszystkim pamiętać.

  • Przygotuj notes wraz z długopisem, aby ewentualnie zanotować cenne informacje uzyskane podczas rozmowy.

  • Bezpośrednio przed połączeniem się z Fundacją, zapewnij sobie ciszę i spokój, aby nikt nie odwracał Twojej uwagi podczas rozmowy.

  • Opisując swoją sytuację oraz zadając pytania, mów wolno i wyraźnie, tak abyśmy mogli uważnie i precyzyjnie skomponować dla Ciebie odpowiedź.

bottom of page