top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraLadyLiberty

Oddłużanie to wiedza i wsparcie prawne

Zaktualizowano: 17 kwi 2023

Aby wyjść z długów musisz wiedzieć, w jaki sposób to zrobić – my to wiemy. Obrona w Sądzie nie wystarczy, to przede wszystkim zmiana zachowań. Każdy przypadek jest inny i nie ma utartych schematów działania.


Jedyną wspólną rzeczą, która łączy wszystkich zadłużonych to nieprawidłowe przyzwyczajenia, awersja do zmian, niewystarczająca ilość środków na spłatę zobowiązań i znacznie większe długi.


W pierwszej kolejności wypisz swoje zadłużenie z podziałem na banki, parabanki (tzw. chwilówki), wobec rodziny i znajomych oraz wysokość uzyskiwanych przez Ciebie co miesiąc pewnych dochodów. W pozostałych kwestiach służymy pomocą - jesteśmy fachowcami-praktykami z wieloletnim doświadczeniem.


Podstawą oddłużania jest dokonanie właściwego oglądu bieżącej sytuacji majątkowej i rodzinnej zadłużonego oraz jego przyzwyczajeń, celem przygotowania właściwej i „szytej na miarę” strategii i planu działania na najbliższe 2-3 lata.


UWAGA! Zatajenie długów zawsze zaburza skuteczność w oddłużaniu i fakt ten zawsze wyjdzie na jaw. Z długów wychodzi się zwykle dwa razy dłużej niż w nie się wchodziło.


42 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page